İstanbul Tuvalet AçmaTıkalı Pimaş Giderleri Açma Açma Garantili Servislerimizle Hizmetinizdeyiz
0532 633 62 45 Robot Cihazlarla Kameralı Cihazlarla Açma Görüntüleme Servislerimizle H
izmetinizdeyiz 7/24 Servis.Tesisatçı Sıhhi Tesisat.


 kamera pimaş görüntüleme kanal açma robotu kamera pimaş görüntüleme robotu     kamera pimaş görüntüleme robotu

HİZMET YERLERİMİZ
site haritası

Çorlu Tuvalet Açma

 Çorlu Tuvalet Açma: Tuvalet Açma konusunda çorlu ilçemizde ROBOT Cihazlarla ve KAMERALARLA tuvalet açma,lavabo açma,kanal açma,pimaş açma,mutfak giderleri açma,banyo gideri açma,yağmur giderleri açma. işlemlerini ilçemizin her mahallesinde açma garantili servislerimiz işinin eğli ustalarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.


 kanal açma robotu

Tuvalet Tıkanıklığı Açma.                                                             

yetkili:     0532 633 62 45                               

Servislerimizin   tümü açma garantili hizmet vermektedir. Açılmayan yerlerden ücret alınmaz.

Tuvalet tıkanması:Tuvalet tıkanıklığının en önemli faktörleri arasında kullanım gelmektedir.tuvalet giderlerimize ıslak mendil,tuvalet kağıtları,koku gidericiler yerbezleri gibi materyeller tıkamaktadır. Anakolon tıkanıklığı ise sizler giderlerinizden su kullanmadığınız halde tuvalet giderlerinden gelen pislik su bunun sebebi ortak gider tıkanıklığıdır.
Tuvalet tıkanıklığı olduğuzaman evinizde olsun iş yerinizde olsun,sağlıksız bir ortam oluşmaktadır böyle durumlarda sizlerin ve komşularınızın sağlığını tehtiteder.Bu gibi durumlarda uzman firmalardan yardım almalısınız.Sizlere bir telefon kadar yakınınızdayız.

KESİNTİSİZ HİZMET -PROFOSYONEL DESTEK-SON SİSTEM CİHAZLAR HIZLI SERVİS-PROFOSYONEL USTALAR


TIKALI LAVABO AÇMA:(ROBOT ve KAMERALI SİSTEMLERLE TIKANIKLIK AÇMA SERVİSİ) 0532 633 62 45 Tıkalı olan LAVABO,mutfak pimaş giderlerinizi kırmadan ROBOT SİSTEMLE  açıyoruz. GEREKLİ DURUMLARDA KAMERALARLA GÖRÜNTÜLÜYORUZ..cihazlarımızla çok yönlü çalışamalarımız var logar temizleme su çekme  YAĞLI BÖLGELERİ BASINÇLI SUYLA TEMİZLEME KIRMADAN TIKALI BÖLGELERİ AÇIYORUZ. DEDEKTÖRLE YÜZEYSEL NOKTASAL TESPİT YAPIYORUZ  HER YERİ KIRMIYORUZ NOKTASAL TESPİT YAPIP TAMİR EDİYORUZ LAVABO,MUTFAK AÇMA 

Tesisatınız ile sorunlarınızı nasıl giderilir.

TUVALET LAVABO AÇMA SU Tesisat/TIKALI Pimaş açma tuvalet lavabo kanalizasyon açma          PİMAŞ GİDER BORULARI ZAMANLA TIKANIR KULLANIM HATALARI YADA İŞÇİLİK HATALARINDAN TIKANIKLAR YAŞANIR  BU GİBİ BİR SORUN YAŞARSANIZ BİZE ULAŞMANIZ YETERLİ BİZ FİRMA OLARAK BU TÜR SORUNLARI KOLAY  VE ÇOK ÇABUK BİR ZAMAN DİLİMİNDE SORUNU HALLEDİYORUZ.HİÇBİR TESİSATI SÖKMEDEN TESİSATINIZA ZARAR VERMEDEN TIKANIKLIĞI AÇIYORUZ.BU İŞLEMLERİ ROBOT VE KAMERALI SİSTEMLERLE AÇIYORUZ.BAZI GİDER BORULARINDA YAĞLANMADAN DOLAYI DARALMALAR OLUYOR BUNLARIDA ROBOT CİHAZLA ÖNCE YAĞLARI PARÇALIYORUZ.SONRA YIKAMA MAKİNESİYLE BORUNUN İÇİNİ TAMAMEN TEMİZLİYORUZ.BU TÜR KOMBİNE TEMİZLİK İŞLEMLERİ  6 AY GARANTİLİDİR BU 6 AY İÇİNDE BİR TIKANIKLIK YAŞARSANIZ ÜCRETSİZ GELİP TEKRAR AYNI İŞLEMLERİ YAPIYORUZ.SIK SIK TIKANAN DURUMLARDA KAMERA İLE GÖRÜNTÜ ALIYOR SORUNU KÖKTEN ÇÖZÜYORUZ.YANİ SORUNU SİZ GÖRÜYORSUNUZ KAMERADA ONA GÖRE BİR İŞLEM YAPILIYOR AYRI KONUDA BAZI RADYAL TEMELLERDE BORUNUN İÇİNE BETON V.S.LER KAÇIYOR BUNUDA YÜZEYDEN NOKTASAL TESPİTİNİ YAPIYORUZ DEDÖKTÖR CİHAZLARLA SORUNLU BÖLGE KIRILARAK İŞLEM SONUÇLANIYOR.HER YERİ KIRMAK DÖKMEK YOK NOKTASAL BULUP İŞLEMİ SONLANDIRIYORUZ.BU DA SİZE ÇOK UYGUN FİYATLARA GELİYOR MALİYETİ YANİ TEKNOLOJİYLE ÇALIŞMAK BİZLERE ÇOK AVANTAJLAR SAĞLIYOR.HEM MADDİ HEM MANAVİ YÖNDEN BÖYLE BİR HİZMET ALMAK İSTERSENİZ BİZ HİZMET VERMEYE HAZIRIZ .
                                   

        
LAVABO AÇMA LAVABO AÇMAK TIKALI LAVABO MUTFAK GİDERLERİ AÇMA İŞLEMLERİ:                            

Tuvalet açma konusunda hizmetlerimiz,aralıksız devam etmektedir.
ÇORLU'İlçemizin geneline servis imkanı sunuyoruz.            
tuvalet açma,tuvalet açmak,tuvalet açan,tuvalet açıcı,tuvalet tıkanıklığı açma,tuvalet tıkanıklığı, tuvalet tıkandı,tuvalet tıkalı,klozet açma,klozet açan,klozet açmak,klozet tıkanıklığı açma,lavabo açma,lavabo tıkanıklığı açma,kanal açma,kanalizasyon açma,logar açma,logar tıkalı, logar tıkandı,pimaş açma,pimaş açmak,pimaş açan,pimaş açıcı,pimaş tıkanıklığı açma.    tuvalet açma,tuvalet açan,tuvalet tıkanıklığı,tuvalet tıkandı,tuvaletim tıkandı,tuvalet gideri açma,tuvalet gideri açan,tuvalet pimaşı açma tuvalet tıkanıklığı açma,tuvalet tıkanıklığı açan,tuvalet açan usta,tuvalet açan firmalar,tuvalet pimaşı açan,tıkalı tuvalet,tıkanmış tuvalet,tıkanan tuvalet nasıl açılır,tuvalet açıcılar,tuvalet açma yöntemleri,iski tuvalet açma,tuvalet açan makine,tuvalet açan robot,robotla tuvalet açma,kırmadan tuvalet açma,kırmadan robotla açma,tuvalet tıkanması tuvalet borusu tıkandı,lavabo açma,lavabo açan,lavabo tıkandı,lavabo tıkanıklığı,lavabo gideri,lavabo gideri açma,lavabo gideri açan,lavabo açan usta,lavabo açan firmalar,lavabo tıkanması lavabo pimaşı açma,lavabo gider pimaşı açma,lavabom tıkandı,lavabo aç,lavabo açıcı,tıkalı lavabo nasıl açılır,lavabo açma yöntemleri,tıkalı lavabo,tıkalı mutfak lavabosu,mutfak tıkandı,mutfak lavabo nasıl açılır,mutfak gideri,mutfak gider borusu tıkandı,mutfak tıkanıklığı açma,mutfak borusu açma,mutfak borusu tıkandı,                                                                                                                                                                                        

KONUSUNDA UZMAN EKİPLERİMİZLE SON SİSTEM CİHAZLARIMIZLA AÇMA GARANTİLİ SERVİSLERİMİZLE HİZMET VERMEKTEYİZ.

Tuvalet mutfak lavabo gider pimaş tıkanıklığı açma işlemi için kullanılan makinelerin başında robot cihazla tıkanıklık açma cihazı gelmektedir. Bu cihazla tıkanıklığa neden olan cisim ya parçalanarak kanalizasyon sistemine verilir ya da çekerek dışarı çıkartılır. Bu sayede de tuvalet gider borunu tamamen açılır.  tuvalet kağıdı ve benzer cisimler neden olduysa yüksek basınçlı su jetleri kullanılır. Bu cihazlar da tuvalet gider tıkanıklığını kırmadan açmaktayız.  Nalburdan alacağınız tuvalet pompası veya klozet açmak için kullancağınız bir susta ile ancak böyle tıkanıklıkları açabilirsiniz. Genelde katı cisim gittiğinde tuvalet açma pompaları pek fazla işe yaramaz. Tıkalı atık su gideri açma sustası diyede satın alırken sorabilirsiniz. Yada pimaş açma teli veya yayı… Satın aldıktan sonra teli klozetin deliğinden içeri verip yavaşça sağa doğru çevirin. Telin önünde bir bez varsa sarıp dışarı almak için. Dirseklerden dönmesi için tel gitmediğinde çok fazla ileriye doğru bastırmayın. Yay boru içerisinde toplanıp bir yere takılırsa kırmaktan başka çaresiniz kalmaz teli çıkarmak için. Borunun içinde tel baktınız gitmiyor işte tıkanıklık tam o bölgededir. Tesisat borunuzun için bir tur sağa bir tur sola çevirip teli geriye doğru çekin. Bunlarıda yaptınız hiçbir sonuç alamadınız artık uzman bir tesisat ustasından yardım alabilirsiniz.Firmamızda kameralı tıkanıklık açma makinaları mevcuttur. Böyle bir tıkanıklık kanal açma makinası denilen aletle borularınızı hiçbir zarar vermeden açılıyor.Tesisat ekiplerimiz bu makineye sahip bir firmadır. Borunuzun içerisinde biriken atıklar ne olursa olsun tıkanıklığı açıyoruz.

ÇORLU TUVALET AÇMA,ÇORLU TUVALET AÇMA,ÇORLU TUVALET AÇMA,ÇORLU TUVALET AÇMA.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret47463
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.88907.9206
Euro9.40019.4378
Hava Durumu
Saat