İstanbul Tuvalet AçmaTıkalı Pimaş Giderleri Açma Açma Garantili Servislerimizle Hizmetinizdeyiz
0532 633 62 45 Robot Cihazlarla Kameralı Cihazlarla Açma Görüntüleme Servislerimizle H
izmetinizdeyiz 7/24 Servis.Tesisatçı Sıhhi Tesisat.


 kamera pimaş görüntüleme kanal açma robotu kamera pimaş görüntüleme robotu     kamera pimaş görüntüleme robotu

HİZMET YERLERİMİZ
site haritası

Tuvalet tıkanıklığı açmak

 pimaş tıkanıklığı açma robotu       
Tuvalet Tıkanıklığı Açma.         
TIKALI TUVALET AÇMA  Robot Cihazlarla Tuvalet tıkanıklığı açma konusunda hizmet veren firmamız istanbul geneli açma garantili servisleri ile günün her saati sizlerin hizmetindedir. Ekiplerimiz son sistem ekipmanlarla donanımlı olup kırma dökme yapmadan sorununuzu çözmek sizleri sağlıksız bir ortamda mağdur olmaktan en kısa bir zaman diliminde kurtarmaktadır.
Tuvalet tıkanıklığı açmada, profesyonel yardım almanız gerekmektedir.klozet açma, kanal açma,pimaş tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı açma,lavabo tıkanıklığı açma, banya giderleri açma .mutfak giderleri açma,yağmur giderleri açma tıkanıklık açma 7/24 servis imkanı sunuyoruz.İSTANBULUN her ilçesine hizmet veriyoruz.Robot cihazlarla kırmadan dökmeden kısa bir sürede tıkanıklığı tespit eder sorunu çözeriz tıkanıklığı açmakla beraber tıkanıklığı tetikleyen materyelleride giderin içinden çıkartır gideriniz ilk günkü gibi temizlenir Tuvalet tıkanması tıkanıklık bizlerin kullanımı ile alakalıdır,sebep olan materyeller. saç,yün,ıslak mendil  toplu atılan tuvalet kağıtları,kovada unutulan yer bezleri gibi materyelleri saya biliriz tıkanıklığı binamızın her katında yaşıya biliriz zaman içinde pimaşların daralmasıda tıkanıklığı tetikler.Kimyasal açıcılar bu tür tıkanıklığı gideremez.kimyasalları açık olan giderlerimizde zaman zaman kullanmalıyız tıkanıklık baş gösterdiği zaman tek çözüm kırmadan dökmeden zahmetsiz bir şekilde giderin açılmasıdır. bu noktada firmamız devreye girmektedir kısa bir sürede tıkanıklığı giderir hiç biryere zarar vermeden çözüme ulaşırız.  servislerimiz açma garantilidir açılmayan yerlerden ücret talep edilmez.istanbulun tüm giderleri  gece,gündüz servislerimizle siz istanbul halkımızın hizmetinizdeyiz sizlere bir telefon  kadar yakınız en geç bir saat içinde servis sağlanır.                     pimaş giderleri görüntüleme kamerası                                         TEL. 0532 633 62 45            

Acil.  
Tuvalet tıkanıklığı açma,klozet açma,lavabo açma,gider açma. mutfak lavabosu açma,banyo giderleri açma,yağmur giderleri açma,robot cihazlarımızla pimaş tıkanıklığınız kısa bir zaman  içinde giderilir. uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.istanbul tuvalet tıkanıklığı açma,tıkalı tuvalet açma,tıkanmış tuvalet açma,tıkanıklığı açma.      

tuvalet tıkanıklığını ne açar?
tuvalet tıkanmasına çözüm varmı?
tuvalet tıkanması nasıl açılır?
tuvalet tıkandı ne yapabilirim?
tuvalet tıkanırsa ne yapılır?
kırmadan tuvalet tıkanıklığı açılır mı?
tuvalet açma yöntemleri nelerdir?
tuvalet açıcılar işe yarar mı?
tuvaletden pis su geri taşıyor? 
tuvalet açma ile ilgili usta ararsam nerden bulacam?
 bu gibi bir sıkıntıyla karşılaştığınızda bizden 7-24 yardım talep edebilirsiniz.

Tuvalet,lavabo ,kanalizasyon Tıkanıklığı Açma (neden robot sistemle açılmalı)çünkü pimaş gider boruları zamanla tortulaşır kireç kaplar etrafını atılan tüm pislikler tutunur içinde ve bu durum sizi devamlı rahatsız eder tıkanmalar artar sıklaşır robot sistem borunun içindeki tortuları temizler ve atılan pislikler artık borunun içinde tutunamaz ve kayar gider 

 

  TIKALI TUVALET AÇMA:ROBOT SİSTEMLE KIRMADAN SÖKMEDEN TESİSATINIZI TIKALI TUVALETLERİ AÇIYORUZ.
çalışma prensibimiz açılmayan yerden ücret talep etmiyoruz.

  TIKALI GİDER AÇMA:tıkalı gider borularınızı kırmadan tesisata zarar vermeden robot ve kameralı sistemlerle açıyoruz.

 TIKALI PİMAŞ AÇMA:tıkalı gider pimaş borularınızı robot sistemlerle kırmadan sökmeden açıyor sonraki işlem basınçlı suyla yıkama yapıyoruz.

 TIKALI KLOZET AÇMA:tıkanan klozet giderlerinizi robot sistem makinelerimizle kırmadan açıyoruz. hiçbir yere zarar vermeden işlem bitiyor çok kısa zamanda

  TIKALI LAVABO AÇMA:lavabo gider tesisatınızda yağlanma genelde çok olur bunuda robotla açtıktan sonra borularının içini basınçlı suyla yıkıyor yağları parçalıyor giderlerden dışarı atıyoruz.

  TIKALI KANALİZASYON AÇMA:TIKALI kanalizasyonları kırmada robot ve kameralı sistemlerle açıyor basınçlı suyla yıkama yapıyoruz.

 TIKALI KANAL AÇMA:TIKALI kanal gider borularını kırmadan sökmeden robot sistemle açıyoruz.

  MUTFAK TIKANIKLIĞI AÇMA:mutfaklarda genelde boruların içinde yağlanmadan dolayı tıkanmalar meydana gelir önce robot sistemle açılacak ardındab yıkama sistemi ile borularınız temizlenecek sonuç mükemmel 

  SU KAÇAK TESPİTİ ve TAMİRİ:SU kaçak tespitlerini termal cihazlarla ve dinleme cihazlarınla noktasal tespitini yapıp ardından tamirinide yapıyoruz.

  TIKALI LOGAR AÇMA ve LOGAR TEMİZLEME:LOGAR gider boruları zamanla tıkanır işçilik yada kullanım hatalarından kaynaklanır bu tür tıkanıkları kırmadan robot makinelerle açıyoruz.                            

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret69034
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar27.385227.4949
Euro28.907829.0236
Hava Durumu
Saat