İstanbul Tuvalet AçmaTıkalı Pimaş Giderleri Açma Açma Garantili Servislerimizle Hizmetinizdeyiz
0532 633 62 45 Robot Cihazlarla Kameralı Cihazlarla Açma Görüntüleme Servislerimizle H
izmetinizdeyiz 7/24 Servis.Tesisatçı Sıhhi Tesisat.


 kamera pimaş görüntüleme kanal açma robotu kamera pimaş görüntüleme robotu     kamera pimaş görüntüleme robotu

HİZMET YERLERİMİZ
site haritası

Esenler Lavabo Açma

 kanal açma makinası
Esenler Tuvalet Açma/ Lavabo Açma.
Esenler Lavabo Açma,Esenler Tıkalı Lavabo Açma.Esenlerin her mahallesinde hizmetimiz vardır.Tuvalet tıkanıklığı, Klozet tıkanıklığı, Lavabo tıkanıklığı, Mutfak lavabosu tıkanıklığı,   Açma konusunda uzman ekiplerimizle son sistem cihazlarımızla hizmet vermekteyiz 7/24 araya bilirsiniz.Tuvaletlerimizin tıkanmasında en önemli faktörler arasında kullandığımız ıslak mendiller tuvalet kağıtları klozetimizdeki plastik kokuların gidere düşmesi başlıca etkilerdir bu tür materyelleri kimyasal maddelerle açmak mümkün deyildir burada devreye bizler girmekteyiz robot cihazlarla kırmadan tuvaletinize klozetinize zarar vermeden kısa bir sürede tıkanıklığı açmaktayız.firma prensibimiz açılmayan tıkanıklıktan servis ücreti altında ücret alınmamaktadır açma garantili hizmet vermekteyiz bizi  7/24 araya bilirsiniz.Mutfak gideri açma,mutfak gideri açan

YETKİLİ KİŞİ:0532 633 62 45
 
KANAL AÇMA MAKİNESİ HAKKINDA SİZDE BİLGİ SAHİBİ OLUN
ROBOT SİSTEM DEDİĞİMİZ KANAL AÇMA MAKİNELERİ NASIL ÇALIŞIR TESİSATIMA ZARAR VERİRMİ? BU KONU HAKKINDA MÜŞTERİLERİMİZİ BİLGİLENDİRMEK İÇİN BURDA SİZLERE YER VERMEK ZORUNDA HİSSETTİM KENDİMİ ROBOT SİSTEM DEDİĞİMİZ KANAL AÇMA MAKİNESİ TESİSATINIZDAKİ TIKALI OLAN BÖLGEYE KADAR SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE YÜRÜR DİRSEKLERİ ÇOK KOLAY VE ZARAR VERMEDEN DÖNEREK İLERLER   TIKALI OLAN BÖLGEYE GELDİĞİNDE TIKANIKLIĞIN İÇİNE DALAR VE NE BULURSA SPRALİN ETRAFINA SARAR VE TESİSATINIZ AÇILIR. BİZ CİHAZIMIZI GERİ ALDIĞIMIZDA PİSLİKLERLE BERABER GELİR YANİ HEM TIKANIKLIĞI AÇIYOR HEMDE ORDAKİ V.S.LERİ BORUDA BIRAKMIYOR  TIKANIKLIĞA SEBEP OLAN YANİ SUÇLUYUDA ALIP GELİYOR.SİZLER  TIKANIKLIĞA SEBEP OLAN HER NEYSE ONU GÖRÜP  BU SİSTEMİN MÜKEMMEL OLUŞUNU HİÇBİR YERİ KIRMADAN HİÇBİR YERE ZARAR VERMEDEN KOLAY VE ÇOK KISA BİR ZAMANDA YAPILAN İŞİ TAKDİR EDİYORSUNUZ.TIKANIKLIKLA İLGİLİ BU SORUN HERKEZİN BAŞINA GELEBİLİR ÇÜNKÜ İNSANLARIMIZ GİDER BORULARINA HİÇ DÜŞÜNMEDEN HERŞEY ATABİLİYOR TABİ BİZİM İŞİMİZ OLDUĞU İÇİN GÖRÜYORUZ BUNLARI BÖYLE BİR CİHAZ YANİ MAKİNE OLMASA YAŞIYACAĞINIZ SORUN ÇOK DAHA BÜYÜK VE ÇOK MASRAFLI OLACAKTI.EĞER BORULARDA YAĞLANMADAN DOLAYI DARALMIŞSA O İŞLEMDE  SPRALİN UCUNA ZİNCİRLİ PARÇA TIKILARAK YAĞLI BÖLGEYE GELDİĞİNDE YAĞLARI PARÇALIYARAK AÇIYOR ARDINDAN BASINÇLI SUYLA KANALA ATIKLAR ATILIYOR İŞLEMDE KIRMA SÖKME YOK İŞLEM MÜKEMMEL SONUÇLANIYOR.  

Tuvalet tıkanıklığı açma hizmetini veren firmamız genelde bodrum katlarda bu problemlerle karşılaşmaktadır. Genelde yeni binalarda bu probleme daha sık rastlanmaktadır. Nedeni radya temel dediğimiz beton atılırken pimaşların yeterli eğim verilmemesi ve atık su borularının içine beton kaçırılmasıdır. Wc boruları tıkandığında kamera ile mutlaka görüntüleme yapılıp tıkanmanın sebebi araştırılmalıdır. Tuvaletim tıkandı diye sakın demir veya sert bir çubukla bilinçsiz bir müdahalede bulunmayın. Başınıza daha fazla porblem çıkarırsınız. Robotla tıkanan tuvalet borularında kırmadan zahmetsizce açılma işlemi gerçekleştiriliyor. Size kalan sadece bizi aramanızdır. Tuvaletin deliği tıkalı olan durumlarda elinize bir eldiven veya bir poşet geçirerek tıkanıklığı açabilirsiniz. Sonrasında elinizi bolca sabunlu suyla yıkamanızı tavsiye ediyorum. Tuvaletin deliğine düşürülen maddeleri sakın çubukla veya fırça sapıyla iteklemeyin siz gittiğini zannedersiniz ama arası bir hafta sürmeden borunun daha ilerisinde tıkanmaya yol açar. Tuvalet açma hizmetini uzmanından yani tesisatçı firmalardan alabilirsiniz.

         0532 633 62 45
esenler tuvalet açma
esenler tuvalet tıkanıklığı açma
esenler tuvalet açmak
esenler tıkalı tuvalet açma

esenler lavabo açma
esenler lavabo açan
esenler lavabo açıcı
esenler lavabo tıkanıklığı
esenler tıkalı lavabo açma

esenler klozet açma
esenler klozet tıkanıklığı
esenler kanal açma
esenler logar açma
Hizmetlerimiz esenler ilçemizde kesintisiz devam etmektedir.Hizmetlerimiz açma garantilidir.
esenlerde tuvalet açma
esenlerde tıkanıklık açma
esenlerde tıkalı pimaş açma

Esenler Kırmadan Robotla Tuvalet,Lavabo.Mutfak.Pimaş.Gider,AÇMA.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret75635
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.787732.9191
Euro35.540735.6832
Hava Durumu
Saat