İstanbul Tuvalet AçmaTıkalı Pimaş Giderleri Açma Açma Garantili Servislerimizle Hizmetinizdeyiz
0532 633 62 45 Robot Cihazlarla Kameralı Cihazlarla Açma Görüntüleme Servislerimizle H
izmetinizdeyiz 7/24 Servis.Tesisatçı Sıhhi Tesisat.


 kamera pimaş görüntüleme kanal açma robotu kamera pimaş görüntüleme robotu     kamera pimaş görüntüleme robotu

HİZMET YERLERİMİZ
site haritası

Ataşehir Tuvalet Açma

 kanal açma makinası
ATAŞEHİR TUVALET AÇMA:  LAVABO AÇMA,  GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA, KLOZET AÇMA, PİMAŞ AÇMA, MUTFAK LAVABOSU TIKANIKLIĞI AÇMA  7/24 HİZMET ROBOT CİHAZLARLA KIRMAYA DÖKMEYE SON              
0532 633 62 45  
Ataşehirin her mahallesine servis tuvalet tıkanıklığı ıslak mendiller, tuvalet kağıtları, saç, yün, klozet tıkanıklığı, plastik kokuların gidere gitmesi.Mutfak lavabosundaki tıkanıklık çoğunlukla yemek yağlarının gidere dökülmesinden yağların katılaşmasından oluşmaktadır giderin meyilinin tam olmamasıda tıkanıklığı tetikler.açma garantili servislerimizle hizmetteyiz açılmayan yerlerden ücret alınmaz 7/24 hizmet.  ataşehir tuvalet açmaataşehir tıkalı tuvalet açma
atşehir tuvalet açan
ataşehir gider açma
atşehir pimaş açma
ataşehir lavabo açma
ataşehir klozet açma

  •      Kamera'ilegörüntüleme,yapılır.Devamlı kısa zaman aralıklarında tıkanan giderlerinizde kamera'ile görüntüleme yapılır sorunun nereden kaynaklandığını kayıt edip sunmaktayız.

  •                                                                      

  • Gider açma, konusunda hizmet veren firmamız 

  • İstanbul geneli hizmetlerini aralıksız sürdürmektedir.Bizim yegane ve tek işimiz pimaş tıkanıklığı açmak üzeredir.Uzman kadromuzla 7/24 hizmet vermekteyiz son teknoloji cihazlarımızla sizlerin her türlü pimaş tıkanıklığında yanınızdayız.Unutmayalım kırmak  en son çaredir bizleri her daim araya bilirsiniz.

  • İstanbulun Gider Açma Firması

  • gider açmak tıkalı gider açma 


GİDERLERİMİZDEN GERİ ÇIKAN SULAR ANA PİMAŞ GİDERİNİN TIKANDIĞINI  GÖSTERMEKTEDİR.

Bu giderlerin tıkanması evimizi ve iş yerlerimizi pis su basmasına sebebiyet vermektedir.Sizlere ve komşularınıza kötü kokular verir-bu gibi durumlarda profesyonel yardım almanızı öneririz.

Konut ya da işyerinde işleriniz aksıyorsa, su faturalarınız yüksek miktarlara ulaştıysa tıkanıklık yüzünden tuvaletinizi uzun süredir kullanamıyorsanız işinin uzmanı bir su tesisatçısından acilen yardım almanız gerekiyor demektir.

'Tuvaletimi kullanamıyorum, eyvah tıkandı' ya da 'tuvaletten su gitmiyor' gibi şikayetleriniz varsa 7/24size hizmet veren firmalardan hizmetinizi alıp işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. Tuvalet kağıtlarının klozet içine atılması, yeni bir eve taşındığınızda içinde kalan beton, kaya parçaları ve zamanla yoğun kullanıma bağlı sudaki kireç miktarı sizi sıkıntıya sokabilir.

Tıkalı olan tuvalet, hem çok sağlıksız bir ortam yaratır, hem de kötü koku saçar. Tamiri aksatıldığı takdirde su sızıntılarına neden olduğu gibi rutubet ve nem de yaratır. Banyonuzda ciddi hasarlar meydana gelir. Oysa tıkalı tuvalet açma işlemini bu işte usta bir ele bırakmak, işlerinizi kolaylaştırır. Hem de çok uygun fiyatlarla bu dertten kurtulabilirsiniz.

Tıkalı tuvalet açma işlemi için kendi başınıza uygulayacağınız kimyasalların başınıza daha büyük sorunlar açacağını biliyor muydunuz? Pompalama gibi işlemler kalıcı çözümlerde getirmez.. İyi bir su tesisatçısı bulabilmenin zorluğu ve sorunu hallederken binanıza verdiği hasarlardan dolayı tadilat ve tamirat fikrinden soğumanıza gerek kalmadı.
 

Son teknolojik donanıma sahip ustalar, hiçbir yeri kırmadan özel cihazlarıyla tıkanıklığın yerini ve nedenini görüntüleyip kısa sürede açılımını gerçekleştiriyorlar. Kalıcı bir hizmetle sorunsuz bir yaşama siz de 'evet' diyebilirsiniz.

tuvalet tıkanıklığını ne açar?

tuvalet tıkanmasına çözüm varmı?

tuvalet tıkanması nasıl açılır?

tuvalet tıkandı ne yapabilirim?

tuvalet tıkanırsa ne yapılır?

kırmadan tuvalet tıkanıklığı açılır mı?

tuvalet açma yöntemleri nelerdir?

tuvalet açıcılar işe yarar mı?

tuvaletden pis su geri taşıyor? 

tuvalet açma ile ilgili usta ararsam nerden bulacam?

 bu gibi bir sıkıntıyla karşılaştığınızda bizden 7-24 yardım talep edebilirsiniz.

Tuvalet,lavabo ,kanalizasyon Tıkanıklığı Açma (neden robot sistemle açılmalı)çünkü pimaş gider boruları zamanla tortulaşır kireç kaplar etrafını atılan tüm pislikler tutunur içinde ve bu durum sizi devamlı rahatsız eder tıkanmalar artar sıklaşır robot sistem borunun içindeki tortuları temizler ve atılan pislikler artık borunun içinde tutunamaz ve kayar gider 

  TIKALI TUVALET AÇMA:ROBOT SİSTEMLE KIRMADAN SÖKMEDEN TESİSATINIZI TIKALI TUVALETLERİ AÇIYORUZ.
çalışma prensibimiz açılmayan yerden ücret talep etmiyoruz.

  TIKALI GİDER AÇMA:tıkalı gider borularınızı kırmadan tesisata zarar vermeden robot ve kameralı sistemlerle açıyoruz.

 TIKALI PİMAŞ AÇMA:tıkalı gider pimaş borularınızı robot sistemlerle kırmadan sökmeden açıyor sonraki işlem basınçlı suyla yıkama yapıyoruz.

 TIKALI KLOZET AÇMA:tıkanan klozet giderlerinizi robot sistem makinelerimizle kırmadan açıyoruz. hiçbir yere zarar vermeden işlem bitiyor çok kısa zamanda

  TIKALI LAVABO AÇMA:lavabo gider tesisatınızda yağlanma genelde çok olur bunuda robotla açtıktan sonra borularının içini basınçlı suyla yıkıyor yağları parçalıyor giderlerden dışarı atıyoruz.

  TIKALI KANALİZASYON AÇMA:TIKALI kanalizasyonları kırmada robot ve kameralı sistemlerle açıyor basınçlı suyla yıkama yapıyoruz.

 TIKALI KANAL AÇMA:TIKALI kanal gider borularını kırmadan sökmeden robot sistemle açıyoruz.

  MUTFAK TIKANIKLIĞI AÇMA:mutfaklarda genelde boruların içinde yağlanmadan dolayı tıkanmalar meydana gelir önce robot sistemle açılacak ardındab yıkama sistemi ile borularınız temizlenecek sonuç mükemmel 

  SU KAÇAK TESPİTİ ve TAMİRİ:SU kaçak tespitlerini termal cihazlarla ve dinleme cihazlarınla noktasal tespitini yapıp ardından tamirinide yapıyoruz.

  TIKALI LOGAR AÇMA ve LOGAR TEMİZLEME:LOGAR gider boruları zamanla tıkanır işçilik yada kullanım hatalarından kaynaklanır bu tür tıkanıkları kırmadan robot makinelerle açıyoruz. 

Mutfak gideri açma

mutfak gideri açan

mutfak gideri açmak

mutfak gider açıcı

mutfak lavabosu açma

mutfak lavabosu açan

mutfak lavabosu açmak

mutfak lavabosu açıcı

mutfak lavabosu tıkalı

tıkalı mutfak lavabosu

tıkalı mutfak gideri açma

                        

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret75635
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.787732.9191
Euro35.540735.6832
Hava Durumu
Saat